Вага мідной кулі об*ємом 120 см кубічних дорівнює 8.5 Ньютонів.Суцільна ця куля чи порожниста?
- 21.10.2017 12:45
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ця куля є порожнистою.Пояснення:
із ваги кулі можна знайти масу тіла за формулою m=F/g,
m=8,5Н/10 Н/кг=0,85 кг=850 г
знаючи масу та густину міді можна знайти об'єм цієї кулі за формулою
V=m/ρ. Із розрахунків виходить, що ∨= 850г/8,9г/см³=95,50561797752809 см³.
Отже куля об'ємом 120 см³ має порожнину об'ємом ∨₀=∨₁₋∨₂=
=120 -95,50561797752809 см³=24,49438202247191см³
Отже об'єм порожнини становить 24,49438202247191 см³
- 22.10.2017 05:36