Раптом можеш собі уявити мій подив качки злетіли в повітря і підняли мене до хмар ділився спогадами барон мюнхгаузен. яку роботу виконали качки що підняли барона зі стану спокою на висоту 100 м упродовж 1 хв? маса барона 80 кг. g=10 м/с2
- 10.02.2018 02:15
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано h=100м t=60c m=80 кг A- ?
если поднимали равномерно А=m*g*h=80*10*100=80 000 Дж
2) если поднимали с ускорением А=m*(g+a)*h
h=a*t^2/2 a=2*h/t^2=2*100/60=3,33 м/с2
A=80*(10+3.33)*100=106,6 кДж
- 11.02.2018 22:29