СРОЧНО!!! Брусок з поролону, що має розміри 15 на 10 на 10 см, зрівноважено на терезах гирями 50, 20 і 5 г. Визначте густину поролону!
- 12.02.2018 00:38
- Физика
Ответы и объяснения 1
V=0.15*0.10*0.10=1.5*10^-3 м^3
m=0.05*0.02.0.005=5*10^-6 кг
плотность=m/v=5*10^-6/1.5*10^-3=0.003 кг/м^3
- 13.02.2018 13:34