Срочно нужно !!!
Мені треба обчислити густину води за формулою p-жид=(P-P1):gVт
Дано:
Vт=37см3
P=1H
P1=0.6H
G=9.81H/КГ
Вот и все че делать ???
- 10.12.2017 00:48
- Физика
Ответы и объяснения 1
Vт=37см3=0,000037м³
P=1H
P1=0.6H
g=9.81H/КГ
ρ-?
на тіло, яке занурене у воду діє сила Архимеда F=ρgV
Сила Архимеда дорівнює різниці між вагою тіла в повітрі та вагою тіла у рідині F=P-P₁
P-P₁=ρgVт
ρ=(Р-Р₁)/gV
ρ=(1H-0,6H)/(10Н/кг*0,000037м³)=0,4кг/0,00037м³=1081кг/м³
густина речовини 1081кг/м³
- 11.12.2017 12:04