Магнітний потік, що пронизує замкнену провідну котошку опором 2 Ом, рівномірно зменшився на 15 мВб. Яка сила індукційного струму в котушці, якщо час зміни магнітного потоку становить 30 мс? Опором підводних проводів знехтувати.
- 01.10.2017 01:12
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано R=2 Ом ΔФ=15*10^-3 Вб t=30*10^-3 с I- ?
по закону Фарадея ε=ΔΦ/Δt=15/30=0,5 В
по закону Ома I=ε/R=0,5/2=0,25 A
Ответ I=0,25 А
- 02.10.2017 15:17