Два резистори опором 10 ом і 40 ом з'єднані.паралельно. Який їх загальний опір?
- 16.12.2017 09:55
- Физика
Ответы и объяснения 1
1/Rx = 1/10 + 1/40 (закон паралельного з'єднання)
1/Rx = 50/400 = 5/40 = 1/8
Rx = 8 Oм
- 17.12.2017 17:17