ДАЮ 74 БАЛИ ДОПОМОЖІТЬ пілот літака що летить горизонтально на висоті h=500 м зі шкидкістю u=900м/с має скинути пакет із поштою для геологів На якій відстані пілот літака що летить горизонталі від табору геологів він має це зробити щоб пакет упав у таборі?
- 23.02.2018 07:00
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано h= 500 м U=99м/с S- ?
если нет сопротивления воздуха
h=g*t^2/2
1) найдем время падения ПОШТЫ
t=√2*h/g=√2*500/10=10 с
2) по горизонтали ПОШТА движется равномерно
S=Vox*t=U*t=99*10=990 ~1000 м
думаю вы ошиблись скорее всего U=900 км/годыну=900*1000/3600=250 м/с
S=U*t=250*10=2500 м - вот нормальный ответ
проверьте еще раз
- 24.02.2018 19:42