Пів години хлопчик їхав на велосипеді зі швидкістю 2 км за годину,а потім йшов пішки 6 км зі швидкістю 4 км за годину.Знайти середню швидкість хлопчика
- 13.07.2018 02:18
- Физика
Ответы и объяснения 1
T1=30хв vсер.=l1+l2 : t1+t2 l2=4*30=120км/год
v1=2км/год l2=v2*t2 t2=120:4=30хв
l1=6км t2=l2:v2 vсер.=(6+120):(30+30)=126:60=21км/год
v2=4км/год
vсер. - ?
Відповідь: vсер.=21км/год
- 14.07.2018 03:29