Різниця потенціалів між електродами електролітичноіванни -6 В,опір розчину - 5 Ом. Яка маса срібла виділиться на електроді за 2 год. ,якщо електрохімічний еквіалент срібра - 1,118 мг/Кл?
- 08.03.2018 00:23
- Физика
Ответы и объяснения 1
М(Аg)=108 Струм що проходить через розчин І=U/R=6в/5ом=1.2а
маса речовини що виділиться на катоді: m=I*t*Mэ/F=1.2*120*60*96.6/96485=
8.65г еквівалентна маса срібла Мэ=М/1.118=96.6
На катоді виділиться 8.65г срібла
- 09.03.2018 00:17