№ 7. Якій кількості електронів відповідає заряд тіла, що дорівнює мінус 3,2·10^-12 Кл ?
- 05.07.2017 04:29
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано Q=3,2*10^-12 Кл N- ?
N=Q/e=3,2*10^-12/1,6*10^-19=2*10^7
- 06.07.2017 23:16