ПОМОГИ ОЧЕНЬ СРОЧНО =)))))
Поплавок, що коливається на воді, піднімається та пірнає 6 разів за 3 секунди. Який
шлях подолає поплавок за хвилину, якщо відстань між його крайніми положеннями
становить 5 см?
- 20.07.2017 14:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
1)6:3=2 (раза) за 1 секунду
2)2*60=120 (раз) за 1 минуту
3)120*5*2=1200 (см)
- 21.07.2017 14:31