Визначити середню квадратичну швидкість молекули кисню при температурі 20 С*. мОЛЯРНА МАСА кисню 0.0032кг\моль
- 15.12.2017 15:45
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано M=32*10^-3 кг/моль T=293 К V- ?
V= √3*R*T/M=√3*8,31*293/32*10^-3=477,7 м/с
- 16.12.2017 18:44