Паровий молот масою 10т падає з висоті 2.5 м на залозну болванку масою 200кг. Скільки разів він повинен впасти, щоб температура болванки піднялася на 40 градусів по цельсію? На нагрівання болванки йде 60% теплоти, виділеної при ударі.
- 09.05.2017 01:40
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано M=10 000 кг h=2,5м m=200кг Δt=40С k=0,6 N- ?
E1=M*g*h
Q=E1*N*k=M*g*h*N*k
Q=c*m*Δt
N=c*m*Δt/M*g*h*k=460*200*40/10000*10*0,6=62 раза
если ответ другой возьмите с из своего задачника
- 01.01.1970 00:00