Під дією сил 3Н тіло масою 0,2кг рухається по колу. Чому дорівнює і якинапрямлене прискорення
- 14.04.2018 12:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
A = F / m = 3 / 0,2 = 1,5 м/с²
Это - центростремительное ускорение , оно направлено к центру окружности.
- 15.04.2018 20:49