Қуаты 200 квт электропоэзд 20 м/с жылдамдықпен қозғалғанда тарту күші қандай шамаға тең
- 14.10.2017 04:18
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
N = 200 кВт = 200 000 Вт
V = 20 м/с
По формуле:
N = F·V находим
F = N / V = 200 000 / 20 = 1 000 Н или 1 кН
Ответ: 1 килоньютон
- 15.10.2017 14:17