Для проведення хімічних реакцій у повному обсязі через ванну з хімічним розчином потрібно пропустити 900 Кл електрики. Скільки триває процес, якщо сила струму через ванну дорівнює 0,2 А?
- 18.05.2018 09:27
- Физика
Ответы и объяснения 1
Сила тока:
i = q·/ t
Отсюда:
t = q / i = 900 / 0,2 = 4500 c или 1 час 15 минут
Ответ : Процесс длился 1 час 15 минут
- 19.05.2018 02:52