Кисень нагрівається за постійного тиску в 80кПа. Визначте теплоту, яку отримав газ, якщо його обєм збільшується з 1до 3м кубічного.
Помогите решить задачу, пожалуйста)
- 18.03.2017 22:45
- Физика
Ответы и объяснения 1
P=80 000 Па, V1=1 м^3, V2= 3м^3. Q-?Розвязування.
За першим законом термодинаміки при ізобарному процесі Q=ΔU+A. Кисень двоатомний газ, тому ΔU=5vRΔT/2. A=pΔV=vRΔT. Тоді Q=5A/2+A=3,5A; Q=3,5*p(V2-V1)=3,5*80000*2=560000Дж = 560 кДж.
- 19.03.2017 05:07