ДоПОМОЖІТЬ!!!Велосипедист проїхав 30 км зі швидкістю 15 км/год і 51 км зі швидкістю 17 км/год.Яка середня швидкість його руху на всьому шляху?
- 24.03.2017 18:08
- Физика
Ответы и объяснения 1
Общий путь:
S = 30 + 51 = 81 км
Общее время
t = 30/15 + 51/17 = 2 + 3 = 5 ч
Средняя скорость:
Vcp = S / t = 81 / 5 = 16,2 км/ч
Ответ: 16,2 км/ч
- 25.03.2017 16:33