Визначте довжину вольфрамової спіралі, що має площу поперечного перерізу 0,5 мм2 і опір 0,11 Ом.
- 10.11.2017 21:31
- Физика
Ответы и объяснения 1
L=R×S
___
g
L= 0,11 × 0,5 = 0,055 = 1 м
__________ _____
5,5 × 10-² 0,055
- 11.11.2017 15:26