З якою силою чоловік масою 70 кг тисне на підлогу ліфта, що рухається з прискоренням 1 м/с,направлених: а)угору; б)униз?З яким прискоренням повинен рухатися ліфт, щоб людина не створювала тиску на підлогу?
- 08.03.2018 18:51
- Физика
Ответы и объяснения 1
Вверх:
P = m*(g+a)=70*(10+1) = 770 H
Вниз:
P = m*(g-a)=70*(10-1)= 630 H
Невесомость при a = g = 10 м/с²
- 09.03.2018 20:02