Помогите сильно очень надо!!!
Міст витримуе тиск 500 кПа . Чи проїде по цьому мосту автомобіль, маса якого 12 т, площа зіткнення з дорогою дорівнює 0,3 м^2
- 08.05.2017 13:30
- Физика
Ответы и объяснения 1
m=12 т = 12000 кг, S= 0,3 м^2, p1=500000 Па. р-? p=F/S=mg/S=12000*10/0,3=400000 Па. Так як p
- 09.05.2017 03:28