ТЕРМІНОВО!!!!!!!!!!!!!!!!! На автомобільній дорозі на відстані 63 км розташовані 2 міста. Одночасно з обох міст виїхали 2 автомобілі: один з швидкість 72 км/год, другий - 54км/год.Де і через який час зустрінуться автомобілі?
- 07.05.2018 22:15
- Физика
Ответы и объяснения 1
За час t перший автомобіль проїде 72t км, а другий 54t км. При зустрічі
вони проїдуть 63 км. Тому 72t+54t=63. 126t=63. t=0,5 год. 72t=72*0,5=36 км.
Відповідь: зустрінуться на відстані 36 км від першого міста через 30 хв.
- 08.05.2018 15:27