Амперметр з внутрішнім опором 2 ом ввімкнений до затискачів батареї показує струм 5 А. Вольтметр з внутрішнім опором 150 ом ввімкнений до тієї ж самої батареї показує напругу 12 В. Знайти струм короткого замикання
- 08.03.2017 02:48
- Физика
Ответы и объяснения 1
Это строгое решение
Iv=Uv/Rv=12/150=0.08 A
1).Ia=E/(r+Ra)--->5=E/(r+2)
2).Iv=E/(r+Rv)----->0.08=E/(r+150)
Из 1 и 2 получим
Е=12.03 V
r=0.41 Om
Iкз=Е/r=12.03/0.41=29.35 A
Если считать,что Uv=E=12 V,то
Ia=E/(r+Ra)----->5=12/(r+2)---->r=0.4 Om
Iкз=Е/r=12/0.4=30 A
- 09.03.2017 02:23