Два однакові за модулем точкові заряди розташовані у акувумі на відстані три метри один від одного, відштовхуються із силою 0,4 H. Чому дорівнює кожний заряд
- 26.10.2017 05:21
- Физика
Ответы и объяснения 1
F=kq^2 /eR^2; q= корень из eFR^2 /k=корень из 1*0,4*3^2/9*10^9=2*10^-5 Кл
- 27.10.2017 12:29