Перпендикулярно до дифракційної ґратки, яка має 1000 штрихів на 1 мм, падає фіолетовий промінь з довжиною хвилі 0,4 мкм. Визначте максимальний порядок інтерференційної смуги (порядок спектра).
- 02.07.2018 19:54
- Физика
Ответы и объяснения 1
D=1/1000=10^-6 м л=0,4*10^-6 м km- ?
для ГРАТКИ имеем
d*sina=k*л
k=km если sina=1
km=d/л=10^-6/0,4*10^-6=10/4 ~ 2
Ответ 2
- 03.07.2018 07:41