При ізохорному нагріванні газ отримав кількість теплоти 2 кДж. На скільки збільшилася його внутрішня енергія?
- 06.09.2017 08:07
- Физика
Ответы и объяснения 2
Процесс изохорный, то есть V=const ⇒ ΔV =0 ⇒A =P*ΔV=0.
Тогда 1 закон термодинамики ΔU =A+Q примет вид ΔU=Q, ΔU =2 кДж
- 08.09.2017 16:01