Помогите решить задачу,завтра к.р.
На якій відстані від радіолокатора перебуває літак , якщо між моментами випромінювання радіосигналу і прийманням відбитого від літака сигналу минуло 0.4 мс?
- 01.07.2018 00:33
- Физика
Ответы и объяснения 1
На расстоянии S=сt/2, где с=3*10⁸ м/с -скорость радиоволны, t=0,4мс=0,4*10⁻³с
t/2 - потому что сигнал дошёл до самолёта и вернулся обратно, то есть прошёл 2 таких расстояния.
S=3*10⁸ *0,4*10⁻³/2 =60*10³ м=60 км
- 02.07.2018 08:28