Для електролізу розчину ZnSO4 необхідно затратити енергії
W=2 кВт·год. Визначте масу цинку, яка при цьому
виділяється, якщо напруга на клемах U=4В.
Електрохімічний еквівалент цинку 0,34·10-6 кг/Кл.
- 16.03.2018 19:36
- Физика
Ответы и объяснения 1
M=eIt, e - электрохимический эквивалент, W=UI t,It=W/U( время переводим в секунды 1час =3600 секунд ), m=eW /U= 0,34*10^-6*2*10^3*3600/4=0,432кг или 432 г
- 17.03.2018 20:09