При нагріванні води на 20 градусів С витрачено 33,6 кДж теплоти .Яку масу води нагріли
- 23.08.2018 20:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q=c*m*дельта t m=Q/(c*дельта t) c воды= 4200 Дж/кг*С m= 33600/(4200*20)=33600/84000=0,4кг=400г
- 24.08.2018 10:00