Тіло кинули вертикально вгору зі швидкістю 20м/с. На якій висоті швидкість тіла зменьшиться вдвічі?
- 19.02.2018 19:34
- Физика
Ответы и объяснения 1
V=V0/2
По закону сохранения энергии m*V0^2/2=m*V^2/2+m*g*h
m*V0^2/2=m*V0^2/8+m*g*h
h=3*V0^2/8*g=3*400/8*10=15 м
- 20.02.2018 20:47