Який ККД підйомника з бензиновим двигуном, якщо для піднімання вантажу 150кг на висоту 60м необхідно спалити 9г бензину?
- 22.04.2017 15:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
Бензин m=9 г =0.009 кг; q=46 MДж/кг
Q=m*q=46*10^6*0.009=414000 Дж
Q1=M*g*h=150*10*60=90000 Дж
К=Q1/Q=90000/414000=0.22
- 23.04.2017 07:59