Яка індуктивністьь котушки, якщо при силі струму 3 А енергія магнітного поля котушки дорівнбє 1,8 Дж?
- 04.07.2018 03:17
- Физика
Ответы и объяснения 1
Формула энергии магнитного поля W=LI²/2 ----> L =2W/ I²,
L=2*1,8 / 3² =0,4 Гн
Ответ: индуктивность катушки 0,4 Гн
- 05.07.2018 08:50