При ізобарному розширенні газу здійснили роботу 120 Дж. Яким був тиск, якщо об'єм збільшився в 3 рази, початковій об'єм 0,2 м в кубі? розв'язання задачі
- 01.04.2017 04:25
- Физика
Ответы и объяснения 1
Работа вычисляется по формуле: А = р (V2 - V1) ⇒ p = A / V2 - V1 = = 120 /0,6 - 0,2 = 120 / 0,4 = 300 Па.
- 02.04.2017 15:09