Визначити відстань від заряду 15 мкКл до даної точки поля, в якій у вакуумі виникає потенціал 300 мВ.
- 16.05.2018 21:52
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано ф=300 *10^-3 В Q=15*10^-6 Кл R- ?
Ф=k*Q/R
R=k*Q/Ф=9*10^9*15*10^-6/300*10^-3=4,5*10^-5 м
Ответ R=4,5*10^-2 мм
- 17.05.2018 22:32