Гидравикалық престің кіші поршеннің ауданы 10см квадрат. Оған түсіретін күш 200 Н.Үлкен поршеннің ауданы 200 см квадрт. Үлкен поршенге қандай күш түсіреді?
- 02.11.2017 21:44
- Физика
Ответы и объяснения 1
F1=200 H S1=10 S2=200 F2=?
F1/S1=F2/S2
F2=F1*S2/S1=200*200/10=4000 H
- 03.11.2017 20:41