Знайти середню швидкість автомобіля, якщо він проїхав першу ділянку щляху зі швидкістю 100 км/год, другу - зі швидкістю 40 км/год, якщошлях на першій та другій ділянці однаковий.
- 25.05.2017 21:14
- Физика
Ответы и объяснения 2
Первая часть пути равна t; вторая часть t;
Средняя скорость за время 2t равна
V=
- 26.05.2017 13:55
Дано S1=S2=S/2 V1=100 км/ч V2=40 км/ч Vср- ?
Vср=S/(t1+t2)= S/(S/2*V1 +S/2*V2)=2*V1*V2/(V1+V2)=2*40*100/140=
=8000/140=57,14 км/ч
- 27.05.2017 11:27