Космонавт узяв маятниковий
годинник на планету X, радіус якої
у 1,2 разу більший від радіуса
Землі. У скільки разів маса плане
ти X відрізняється від маси Землі,
якщо маятниковий годинник на її
поверхні йшов так само, як і на
поверхні Землі?
- 12.05.2017 05:19
- Физика
Ответы и объяснения 1
Так как периды колебаний маятников T1=T2
T=2*π*√L/g
g1=g2=g ( ускорения одинаковые)
G*Mз/Rз²= G*Mп/1,44*Rз²
Mп/Mз=1,44 - ответ (відрізняється від маси Землі,)
- 13.05.2017 13:00