1. Перед розсіювальною лінзою з фокусною відстанню 0,2 м на віддалі 10 см від неї поставлено предмет. На якій відстані від лінзи отримується зображення?
- 01.06.2018 21:11
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано F=-20 см ( линза рассеивающая) d=10 см f- ?
1/F=1/d+1/f
1/f=1/F-1/d=-1/20-1/10=-1/20-2/20=-3/20
f=-20/3=-6,67 см
знак минус означает то что изображение МНИМОЕ
- 02.06.2018 01:40