Необхідно привести 200 цеглин розміром 24 на 12 на 6 см. Якої вантажопідйомності має бути автомобіль? Густина цегли 1600 кг/м3
- 24.03.2017 02:19
- Физика
Ответы и объяснения 1
F = m * g
m - масса
g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг )
m = p * V
p - плотность ( 1600 кг / м³ )
V - объём ( 24 см = 0,24 м ; 12 см = 0,12 м ; 6 см = 0,06 м ------> V = a * b * c = 0,001728 м³ )
m = 1600 * 0,001728 = 2,7648 кг * 200 ( таккак кирпичей 200 ) = 552,96 кг
F = 552,96 * 10 = 5529,6 H
- 25.03.2017 15:50