ПОМОГИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА! 60 БАЛЛОВ!
1)Визначте початкову температуру повітря, якщо в ході нагрівання на 3 К його об'єм збільшився на 1 %. Тиск газу не змінюється.
2)За 1 с зі склянки випаровується в середдньому 4 помножити на 10^{18} молекул водиюЗа який часвипарується 50г води?
- 04.04.2017 06:32
- Физика
Ответы и объяснения 1
2 задача.
Кол-во молей, испаряющихся за 1 секунду:
V(ню)=N/N(А)=4*10^18/6.02*10^23=0.66*10^-5(моль)
Масса воды, испарившейся за 1 секунду
m=V(ню)*M=0.66*10^-5*18*10^-3=11.88*10^-8(кг)
1с -- 11,88*10^-8 кг
X -- 0,05кг
Х=0,05*1/11,88*10^-8=4*10^5 (сек)
1 задача.
V1/T1=V2/T2; V1/T1=(1,01*V1)/(T1+3)
1/T1=1,01/(T1+3);
Т1+3=1,01*Т1;
0,01*T1=3;
T1=3/0,01=300K
- 05.04.2017 15:46