На відстані 2 м від екрана знаходиться дифракційна решітка, у якої 50 штрихів на кожен міліметр. Чому дорівнює відстань між максимумами нульового і першого порядкку, якщо на решітку припадає світло з довжиною хвилі 600 нм?
- 16.07.2017 10:06
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано d=1/50 k=1 л=6*10^-7 м L=2 м h- ?
1/50=10^-3/50=2*10^-5 м
d*h/L=k*л
h=k*л*L/d=6*10^-7*2/2*10^-5=6*10^-2 м=6 cм - ответ
- 17.07.2017 02:33