Срочноооооо.......... пожалуйста......Людина повільно піднімає камінь масою 70 кг та об"ємомо 0,03 м в кубе із дна річки на поверхню .Яку роботу здійснює людина , якщо глибина річки 80 см?
- 15.10.2017 14:01
- Физика
Ответы и объяснения 1
A = F * S
F - сила
S - путь ( 80 см = 0,8 м )
F = P - FA
P - вес в воздухе
FA - Архимедова сила
P = m * g
m - масса ( 70 кг )
g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг )
P = 70 * 10 = 700 H
FA = p * g * V
p - плотность жидкости ( для воды 1000 кг / м³ )
g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг )
V - объём ( 0,03 м² )
FA = 1000 * 10 * 0,03 = 300 H
F = 700 H - 300 H = 400 H
A = F * S = 400 * 0,8 = 320 Дж
- 17.10.2017 00:01