Визначити жорсткість пружини маятника масою 200 г, який за 40 с здійснив 20 коливань.
- 16.10.2017 07:13
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано N=20 t=40с k- ?
T=t/N=40/20=2 с
T=2*π*√m/k
T²=4*π²*m/k
k=4*π²*0,2/T²=2 н/м
- 17.10.2017 00:21