Народ, помогите надо срочно, завтра КР!!!Очень важно!!!
Задача 1.
На керогазі за 10 хв. закипятили 1,5 л води, взятої при температурі 20 градусів за цельсієм. ККД керогазу 50%. Скільки гасу вітрачилось керогазом протягом 1 хв?
Задача 2.
Який середній тиск газу під час робочого ходу поршня в циліндрі двигуна автомобіля, якщо при частоті обертання колінчастого вала 3600 об/хв потужність двигуна 17 кВт? Діаметр циліндра 67,5 мм, хід поршня 75 мм. Двигун - чотирициліндровий з механічним ККД 75%.
- 03.05.2017 15:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
1) Исходные данные:
Удельная теплоёмкость воды - c = 4187 Дж/кг*К.
Теплотворная способность керосина - q = 43,5 МДж/кг.
Количество тепла на нагрев воды Q = m*ΔT*c =
= 1.5*(100-20)*4187 = 502440 Дж.
С учетом КПД топливо выделило тепла Qт = Q /КПД = 502440 / 0,5 =
= 1004880 Дж.
Топлива при этом израсходовано m = Qт / q = 1004880 / 43500000 =
= 0.0231007 кг = 23.10069 г - это за 10 минут. а за 1 минуту -
- 2.310069 г.
2) А = 17000 /(4* 60 *0.75) = 94.44444 Дж/об 1 цилиндра (3600 об/мин=60 об/с)
Д = 67.5 мм Д = 0.0675 м пи= 3.1415927 S = 0.0035785 m^2
L = 0.075 m
F = А / L = 1259.2593 H
P = F / S = 351898.75 Па
Р = 351.89875 кПа
- 04.05.2017 16:03