Кінетична енергія кулі для боулінга дорівнює 98Дж. Знайдіть масу кулі якщо швидкість її руху 7м на с
- 08.03.2018 04:13
- Физика
Ответы и объяснения 1
Ек=98 Дж, v= 7 м/с, m-? Eк=mv^2 /2;m=2Ек /v^2 ; m=2*98/7*7=4кг
- 09.03.2018 01:04