Яку кінетичну енергію має тіло масою 500г, через 2с від початку вільного падіння, якщо воно не встигло торкнутися Землі.
P.S Вчитель на уроці розрахував задачу і відповідь була - 98 (Дж)
P.S.S Я виконав так:
Ek=(mv2)/2
v=gt2
Ek=(mgt2)/2
Ek=(0.5*10*4)/2=10 Дж
Хто зробив вірно? Будь ласка, вірний розв`язок у відповідь)
- 23.05.2017 13:09
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано: m=0,5 кг,t=2c,vo=0 м/с. Eк-?: v=Vo +gt=0+9,8*2=19,6 м/с; Ек= mv^2 /2= 0,5*19,6*19,6/2=96,04 Дж
- 24.05.2017 06:40