Маси двох сталевих куль = 1 і 4 кг яка з куль має більший об'єм і у скільки ?
- 24.03.2018 08:15
- Физика
Ответы и объяснения 1
V=m/p
V1=1/7 800=0.000 128 м³
V2=4/7800= 0.000 512 м³
V2/V1= 4
V2 больше в 4 раза
- 26.03.2018 00:38