Котушка виконана мідним провідником d=5мм і і довжиною 300м . Визначити опір котушки
- 11.09.2017 15:29
- Физика
Ответы и объяснения 1
R=p*l/S
R=8,7*10^3*300/19,625=8700*300/19,625=132993,6;
R=133.
Приметка: В конце поделили на 1000, так как мы перевели 10^3 в 1000.
- 12.09.2017 15:30