Якщо розтянути пружину силою 8 Н, то довжина14 см. якщо стискати её силой 8 Н то довжина 10 см. якою буде довжина якщо стискати пружину с силой 4 Н?
- 21.07.2018 00:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
F=-k (14-x);
8=к(14-x)
8=к(х- 10)
х=12,5 - длина пружины в покое
к=0,64- коэффициент жесткости
тогда 4= 0,64(х1-12,5)=6,25 см
- 21.07.2018 18:22