Маленька кулька підвішена на нитці завдовжки 1м до стелі вагона. За якої швидкості вагона кулька буде особливо сильно коливатися під дією ударів коліс об стики рейки. Довжина рейки 12,5м
- 18.10.2017 12:37
- Физика
Ответы и объяснения 1
Максимальные колебания будут тогда, когда период удара колес совпадет с периодом собственных колебаний маятника и наступит условие резонанса
T=S/v
w=2*pi/T=корень(g/L)
T=2*pi*корень(L/g)=S/v
v=S*корень(g/L)/(2*pi)=12,5*корень(9,81/1)/(2*pi) м/с= 6,231099 м/с = 22,43196 км/час ~ 22,4 км/час
- 19.10.2017 12:19